Zmáčkněte F5 a uvidíte náš nový design!

Návštěva ze Švýcarska aneb babiččin záchod

21. července 2010 v 21:00 | Violet |  Deník
Chcete vědět co se stalo? A pokud to přečtete až nakonec čeká na Vás překvapení. Pokud budeš podvádět, tak si to nezasloužíš, ale zestručníš si tenhle text. Takže ↓V CELÉM ČLÁNKU↓


Byla sobota 11 hodin a pár minut a najednou zazvoní pevná linka. Všichni víme, že je to pro babičku, takže se ani nepokoušíme to zvednout. Po 1/4 hodině už jdu zkontrolovat babičku aby ten na druhé straně neprovolal moc peněz. Když vcházím do dveří zaposlouchám se. Vím, že se to nemá, ale zaskočilo mě to. Zjistila jsem, že k nám v pondělí přijede babiččina kamarádka ze Švýcarska. A tak to začalo. V sobotu to bylo ještě v pohodě, já s bratrem jsme šli zalít zahradu a večer, když jsme se celá rodina (bez babičky) venku koukali na televizi - ano, venku teď v létě si všichni naši sousedi nosí na zahradu televize a koukají se venku, tak proč né my? - jsem od táty dostala úplně novou tenisovou raketu "za vysvědčení".
Neděle, jó, neděle byla horší. Hned ráno jsem musela pro snídani (rohlíky a housky). Přes ulici! Dokážete si to představit?! Taková námaha v neděli ráno! Pak asi v 10 jsem musela vyluxovat chodbu v přízemí. Vy si říkáte? "No, to je teda strašný!" Ale ono opravdu je!
                                                             1) Je tam strašný koberec.
                                                             2) Jsou tam 2 velká střešní okna a jedny velké prosklené šoupací dveře pře 3 metry široké, do kterých za den vlítne 10 much a už tam zůstanou a "chcípnou"!
Vysávat mouchy po smrti (jejich smrti), není moje oblíbená činnost! A odpoledne, jak už napovídá nadpis, jsem musela čisti babičce vanu a záchod. Vana byla lehká, ale mýt babiččin záchod a dlaždice na stěně. Nepředstavujte si nic hrozného, ale babička si stěny asi nikdy nebyla a ten prach a prach nechtěl dolů. Myla jsem to dohromady asi 3/4 hodiny. A jsem na sebe hrdá! Teď už zvládnu všechno! Za odměnu jsem se šla vykoupat do bazénu. Ale to ještě není všechno! Po koupání ke mě přišel táta a dal mi 2G flashku za mojí práci za celý den (spíš za ten záchod, protože se do toho nikomu nechtělo, ale já to stejně musela udělat, protože hrozilo, že se nebudu moct koukat na Jmenuju se EARL a já Earla žeru, takže nebylo na vybranou) A večer jsem ještě musela vyluxovat jídelnu, protože hrozilo, že si tam půjdou sednout. A tak skončila NEDĚLE.
A konečně pondělí. V pondělí nás táta, když jel do práce, odvezl k druhé babičce, babičce B, neboť babička A (ta s tou návštěvou) by se stresovala, že: "nemáme, co jíst" a "nemáme, co jíst" a ještě nejméně jednou "nemáme, co jíst."
Když nás táta odvezl po práci domů, babička řekla, že si to užili a víc toho neřekla.
No, a tak končí náš 1. článek v rubrice Deník. Jestli jste to dočetli až sem, tak to jste fakt borci, protože já to psala skoro hodinu! OMLOUVÁM SE ZA HRUBKY!
P.S. Tohle všechno napsala a udělala Violet, žádná °*SEren~! °*SEren~ se válela u počítače!
PŘEKVAPENÍ!:
Nafotila jsem svojí situaci v sims 3:
1
Když jsem vešla do koupelny, tak jsem se taky takhle nějak tvářila.↑
2
Drhnu vanu poprvé↑
3
Drhnu vanu podruhé↑
4
Myju stěny↑
5
A náš slavný záchod↑
Jenom chci podotknout, že takhle já opravdu nevypadám, ale byla to první simka, co mi přišla pod ruku.
Děkuji naší modelce Valérii Westnové. Za ochotu a újmu (je BIO a plýtvala moc vodou, aby byla vana špinavá - byla z toho mimo )
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaká přezdívka se Vám líbí více?

Violet 64.5% (40)
°*SEren~ 35.5% (22)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Archiv

NAŠE IKONKY: