Zmáčkněte F5 a uvidíte náš nový design!

Listopad 2011

Sorry, I say...

30. listopadu 2011 v 18:00 | Annie |  Blog
Omlouvám se, že se ozývám za tak dlouhou dobu. Jsem hrozná že jsem nic tak dlouho nepřidala. Abych se přiznala, nejdřív se mi nechtělo, ale poté se mi rozbil notebook, se všemi mými daty, simsy, prostě se vším... Dala jsem ho do opravny, a bohužel jsem se dnes dozvěděla, že vůbec nevědí co s tím, že jsou nějak rozbité ty důležité složky, nebo tak něco, takže absolutně netuším kdy ho dostanu zpátky a v jakém stavu. I kdyby mi ho třeba spravili do Vánoc, tak nevím jestli tam budu mít mé sims, a to by mě opravdu dost štvalo!!!
Na mé oblíbené blogy se chodím dívat každý den, i si třeba přečtu komix, ale neokomentuji. Nebojte, teď snad bude více času. Pořád máme s Violet taneční, ale tak potom to snad bude lepší! ;)
(Ani obrázek vám k článku nemůžu dát. :()
Annie

Simík Scott Penn

27. listopadu 2011 v 21:00 | Violet |  Naše downloady
Jméno: Scott
Příjmení: Penn
Věk: Dospělý
Sims 3
Babu chtěla vědět, kde jsem stáhla tyhle vlasy a já to nevím, takže jsem vytvořila rovnou simíka i s těma vlasama. Simík je ve formátu .Sim i .Sims3Pack.

Obrázky na téma: Taneční

25. listopadu 2011 v 20:00 | Violet |  Obrázky na téma

Ach jo. Nedokážu ani říct, jak mě mrzí, že jsem sem měsíc a půl nic nepřidala. Většinu doby jsem měla počítač v opravně, ale stejně jsem aspoň 1 článek měla přidat. :( Teď, když mám konečně počítač zase doma začnu 1) Přidávat články, 2) Komentovat zase všechny moje oblíbené blogy a 3) Dodělám Remember me, protože takhle už to dál nejde, aby se tu vůbec nic nedělo.
A teď už se konečně vrhněte na ty obrázky. Nechala jsem se inspirovat tanečními, do kterých teď na podzim chodím. Snad se Vám první článek po strašně dlouhé době bude líbit. ;)

Archiv

NAŠE IKONKY: