Zmáčkněte F5 a uvidíte náš nový design!

Blog

Narozeniny

28. června 2013 v 19:00 | Violet

Ahoj, málem bych zapomněla, ale v pondělí slaví blog už třetí narozeniny.
Ani se mi tomu nechce věřit, že už jsou to 3 roky.
Nicméně tentokrát jsem se na oslavu nevykašlala jako minule. Připravila jsem asi 4 plnohodnotné články a celkem velké množství downloadů. Takže se snad někdo přijde podívat.

P.S. Ve čtvrtek jsem zjistila, že všechny články, co jsem od ledna přidávala byly buď v rozepsaných nebo ve smazaných, i design jsem musela nastavit znovu. A já se pořád tak divila, že nikdo nepíše žádné komentáře.
Pokud se divíte, že jsem tak klidná, tak je to tím, že jsem se na to pořádně vyspala a počítala asi 100x do deseti.
A pro toho, kdo to udělal: Změnila jsem heslo ty šmejde!

Užijte si první prázdninový den!
Violet

Prázdninové info

18. července 2012 v 13:00 | Violet
Ahoj, jak se máte?
Předem se musím omluvit, že už máme 1/4 prázdnin za námi a já vůbec nic nepřidala. Je to tím, že mám zase rozbitý počítač. Zase se po půl hodině přehřeje a vypne, takže ho musím každou chvíli hibernovat nebo dát do režimu spánku, abych nepřišla o všechno, co jsem udělala.
Počítač jde do opravy v pátek, takže se snažím úplně všechno zazálohovat a taky nafotit, co nejvíc dílů Remember me. Ano, Remember me. Pamatujete si ještě? Já skoro ne. Chtěla bych ho konečně ukončit, smazat všechny přebytečné downloady a věnovat se jiným komixům. Mám šíleně nápadů, ale jak se znám stejně se zmůžu nanejvýš na jeden. Každý rok před prázdninami jsem ve škole úplně mimo, takže vymýšlím příběhy, protože profesoři jsou ke konci roku ještě nudnější než obvykle a myslím si, že pár by jich bylo možné zrealizovat.
Ale to je teď vedlejší. Chtěla bych se omluvit, že jsem celý půl rok nechodila na svoje oblíbené blogy a teď o prázdninách to jen težko doháním, takže jsem si vybrala jenom pár článků, ke kterým jsem napsala komentář. Snad se nezlobíte.
To je snad všechno, co jsem chtěla napsat, snad jenom ještě, že v sobotu jedeme zase na dovolenou a dokonce na 14 dní, takže asi umřu nudou bez počítače, ale určitě něco přednastavím.
Doufám, že si užíváte prázdniny a máte lepší počasí než já.

Narozeniny

30. června 2012 v 11:00 | Violet


Ahoj.

Málem bychom na to s Annie zapomněly, ale zítra slaví blog už druhé narozeniny.
Nečekejte žádnou slávu, ale dva tři články se pokusím přednastavit. Tak doufám, že to samé se podaří i Annie.
P.S. Příští týden tu nebudu, takže ode mě nic nečekejte, ale až se vrátím snad už budu konečně aktivní a podívám se na svoje oblíbené blogy.


Už je to tady zase

29. června 2012 v 16:30 | Violet
Už je mi trapné se zase omlouvat, ale nic jiného mi nezbývá. Celé tři měsíce se tu nic neobjevilo a všechny nás to mrzí.
ALE, o prázdninách se to budeme snažit napravit.
P.S. Pod tímhle článkem by se časem měly objevit články, které jsem přednastavila, ale potom nedodělala, takže to napravím.

Co se bude dít?

29. února 2012 v 20:30 | Violet
Ahoj, mrzí mě, že jsem zase nic nepřidávala a už je mi i trapné se pořád dokola omlouvat.
Příští týden má naše škola jarní prázdniny a tak jsem se snažila něco přednastavit, ale zatím to vypadá dost bídně.ROK 2011

31. prosince 2011 v 23:50 | S-i-m-s-day team
Tohle je určitě poslední článek roku 2011 a tak stejně jako minulý rok, bychom Vám (celý S-i-m-s-day team) chtělipoděkovat: že čtete naše články, že píšete komentáře a že k nám vůbec ještě chodíte.
Ohlédnutí za celým rokem 2011:

Za celý rok jsme tu měli 185 článků! A to je oproti minulému roku velice málo.
Leden
Byl tu první minikomix - Gat date (od Annie). Recenze na Po setmění.
Únor
V únoru tu bylo nejvíce článků za měsíc z celého roku. Soutěž → Valentýnský pár a valentýnský program na celý den. Komix Way to heaven se dočkal 2. řady hned poté, co Annie všechny vystrašila "koncem Way to heaven". :D
Březen
Tento měsíc se nestalo nic převratného.
Duben
Začalo vydávání Lexikonu póz, nový (jarní) design.
Květen
Žádné speciální události.
Červen
Psali jsme malou maturitu. Vyšlo 3. (a zároveň zatím poslední) číslo našeho časopisu.
Červenec
1.7. slavil náš blog své 1. narozeniny, takže jsme udělali takovou menší oslavu. Violet vytvořila svoje první oblečení do Sims 2. Recenze na Hrátky osudu. Nový (letní) design.
Srpen
Skončila 1. řada komixu Remember me.
Září
Měsíc září byl takový špatný vtip. Za celý měsíc jsme se zmohli jen na 3 články. 2. minikomix - Školou povinní.
Říjen
Jediné, co jsme přidali, byl Halloweenský program.
Listopad
Na listopad taky nejsme vůbec pyšní. Také jen 3 články jako v září. Ale měli jsme výmluvu, ani jedna z nás neměla funkční počítač.
Prosinec
Adventní kalendář. Nový (zimní) design. Pokračování Komixu Remember me. Silvestrovské ohlédnutí! ;)

Jsme moc rádi, že i přes nedostatek článků máme pořád pár čtenářů, kteří náš blog naštěvují.

Sorry, I say...

30. listopadu 2011 v 18:00 | Annie
Omlouvám se, že se ozývám za tak dlouhou dobu. Jsem hrozná že jsem nic tak dlouho nepřidala. Abych se přiznala, nejdřív se mi nechtělo, ale poté se mi rozbil notebook, se všemi mými daty, simsy, prostě se vším... Dala jsem ho do opravny, a bohužel jsem se dnes dozvěděla, že vůbec nevědí co s tím, že jsou nějak rozbité ty důležité složky, nebo tak něco, takže absolutně netuším kdy ho dostanu zpátky a v jakém stavu. I kdyby mi ho třeba spravili do Vánoc, tak nevím jestli tam budu mít mé sims, a to by mě opravdu dost štvalo!!!
Na mé oblíbené blogy se chodím dívat každý den, i si třeba přečtu komix, ale neokomentuji. Nebojte, teď snad bude více času. Pořád máme s Violet taneční, ale tak potom to snad bude lepší! ;)
(Ani obrázek vám k článku nemůžu dát. :()
Annie

Halloween 2011 - Program

31. října 2011 v 17:45 | Violet

18:00 - Simka ke stažení
18:15 - Halloweenské kostýmy
18:45 - Simka ke stažení
19:00 - Obrázky na téma: ***

Halloween 2011

31. října 2011 v 17:30 | Violet
Ahoj! Konečně jsem se dostala na počítač a celé odpoledne se snažím dělat něco s Halloweenskou tematikou, ale vůbec nic nestíhám. Chtěla jsem udělat takový program jako minulý rok, ale pochybuji, že přidám víc jak 2 články. Ale snažím se dál, takže doufám, že nakonec přidám víc než tenhle článek.

Žijeme, nebojte! :D

17. října 2011 v 14:05 | Annie
Heh, jak jste si všimli tak je tu dost mrtvo. :D Tři články za měsíc září? Tak to asi jenom u nás. Nebojte, na blog jsme nezapoměly, akorát nemáme čas. :/
Plány máme, akorát není ten čas, a když už je čas, tak kolikrát není ani nálada nebo zrovna máme rozbitý počítač. A ještě se k tomu přidaly sobotní taneční, tím pádem jsou soboty v háji. Takže to je takový zamotaný kruh. :D

Já co bych chtěla nejdříve udělat je to, že bych ukončila Way to heaven, už mám vymyšlený hrubý děj - do konce budou asi tři díly. Pak co nejdříve ukončím 3.kolo Blonde a půjde se do finále! :) Pak také budu vyrábět design (Violet se zbláznila že to dovolí! :D) Teď mě nic dalšího z mých plánů nenapadá.

Od Violet se můžete těšit na další díly Remember me, pokud v opravně nevymažou počítač. Sice má všechno zazálohované, ale stejně, instalace všech věcí znovu trvá dost dlouho. Ale možná při informatice ve škole by se mohla pokusit přidat nějaký ten download.

Trochu informací

11. září 2011 v 18:00 | s-i-m-s-day team
Jak jste si jistě všimli, tak poslední dobou se tady nic neděje. Začala škola, další povinnosti, a Annie s Violet nemají moc času. I když nebojte - my se neflákáme! :D Violet pracuje na -nevím jestli to už můžu prozradit- a Annie vám tady napíše plán. Více v CČ.

Potřebuju radu

12. července 2011 v 16:00 | Annie
Včera jsem celé odpoledne hledala oblečení pro těhotné do sims 2. Nic. Když jsem jedno našla, tak se mi nelíbilo. Tak vás prosím jestli byste mi sem nehodili nějaký odkaz. Děkuju moc! :)
Annie

Annie se hlásí

7. července 2011 v 15:05 | Annie
Po dlouhé době. Pořád dokola to samé. Omluvy atd. To přeskočím a radši se půjdu činit! :) :D

Info k mým činnostem v CČ

Jak jsem vznikl

1. července 2011 v 7:00 | S-i-m-s-day team
"Všechno začalo dnem, kdy jeden člen společnosti- Ne! Počkat, to je moc podrobné. Žačneme něčím jiným.
Tak tedy, jednoho dne se jeden muž, který je shodou okolností strýc naší Violet, rozhodl, že své neteři koupí k Vánocům hru The Sims 2. Hra ho zaujala už před tím, ale chtěl si počkat na nějakou vhodnou příležitost, kdy jí věnovat. A tak jí tedy objednal přes internet, jelikož internetové obchody jsou levnější než kamenné a za týden už ji měl zabalenou ve skříni a čekal na Vánoce.
Nastal den V (Vánoce) a Violet dostala svojí první počítačovou hru - na které byla později dost hodně závislá. K vysvědčení dostala první datadisk Mazlíčci a našla ve třídě další příznivce této dodnes velmi populární hry. Její bratr měl svátek a doma se objevily další dvě CD.
Pak si začala datadisky vyměňovat s kamarády, a tak objevovala nové možnosti hry, třeba ve Šťastné cestu a Ročním období. Ona ale měla datadisk, který vyšel poslední, takže si všichni okolo museli simíky odinstalovat, neboť s jejich Šťastnou cestou a Ročním obdobím hra spustit nešla.
Později toho roku začali příznivci této hry ve Violetině třídě přibývat. A mezi nimi byla i Annie. Svoje první simíky dostala taky k Vánocům, ale o rok později než Violet.
A tak se spolu začali scházet o přestávkách a povídat si o tom, co ti jejich simíci vyvádí.
Jednou Annie řekla Violet o něčem novém ...
... cheatech!
Violet se od té doby bez nich neobešla. A pak jí napadl nápad. :D Koukne se na seznam, jestli jich existuje víc než dva. :D A tak zadala do vyhledávače CHEATY.
A tam našla spoustu blogů, které měly cheaty úplně na všechno. Ale našla tam ještě něco jiného. Lepšího.
KOMIXY.
Přečetla si všechny na blogu, kde před tím byla a najednou klikla na pochvalný komentář. A pak na další a tam byly další komixy. Až se nakonec za pár týdnů dostala na to OSUDNÉ místo.
Blog Shianae.
Tam narozdíl od těch předešlých blogů chodí pořád.
Po pár týdnech napsala Shianae, že pokud bude více komentářů k jejímu komixu 3 are better than 1, napíše další díl. A tak Violet neváhala a rozhodla se, že Annie prozradí, kam už nějaký ten pátek chodí, protože na tomhle komixu byla naprosto závislá.
A potom už to šlo rychle. Začaly si říkat různé tipy na super komixy a na konci minulého školního roku Annie navrhla, že si taky nějaký ten komixový blog udělají.
První den prázdnin se sešly u Violet doma a začalo losování jmen napsaných na kapesnících.
Po vylosování asi 5 jmen se shodly, že se jim ani jedno nelíbí a vznikl název S-I-M-S-DAY.
Pak už jen stačilo blog vytvořit a dohodnout se na prázdninové lhůtě, která zněla: 'Nebudeme nikam psát, že máme blog, dokud nebude aspoň trochu super.' :D
A tak si tu teď existuju."

Program dne 1.7.2011 (1. narozeniny)

30. června 2011 v 20:00 | S-i-m-s-day team
Když jsou ty narozeniny blogu, musí být i oslava. Což neznamená nic jiného než extra velká aktivita oproti předešlým dnům.
Tak co můžete čekat?

NIKDY NEZVEŘEJNĚNÉ ČLÁNKY
Jsou to články (většinou z rubriky deník), které buď nestály za to, aby byly zveřejněny, nebo jsme je nikdy nedopsaly.
DOWNLOADY
Jak vlastní, tak i nějaké ty z tvorby cizích.
OBRÁZKY
Ze hry a na téma.
PŘEKVAPENÍ
To je asi jasné, že Vám o tom nic neřeknu.
A SPOUSTU DALŠÍHO

Nějaké to info

16. června 2011 v 18:30 | Violet
Ahoj!
Po strašně dlouhé době se hlásím. Moc mě mrzí, že na počítač moc nechodím, ale v sobotu jedu na týden pryč, a tak chodím se psem častěji a déle, abych mu ten týden vynahradila.
Annie je bohužel doma, protože jí to doktor zakázal, takže začne zase něco dělat. (Promiň za tu formulaci. :D)
Co dál?
Možná už jenom, že už začínáme chystat narozeniny blogu (1.7.), takže si děláme články do zásoby a zveřejníme je až později.
ALE ten další týden už tu konečně zase něco bude.
Ahoj! Loučí se
VIOLET

Den dětí, malá maturita a všecko ostatní

1. června 2011 v 17:15 | Violet

Hodně štěstí, dneska je totiž Mezinárodní den dětí, takže nevyhazujte smetí. (←pokus o rým)
Znuvu Vás upozorňujeme, že nemáme vůbec žádný čas, páč už zítra píšeme ty malé maturity. Bouhužel jsou z angličtiny a matematiky, takže žádná sláva.
Dneska jsem byla tak mimo, že jsem při češtině začala psát W místo V. Bylo to hrozný, protože mi málem došel zmizík z toho samého mazání. Ale jedna moje spolužačka dokonce usnula při angličtině. A to zrovna není studijní typ, takže pochybuji, že to bylo tím, že se celou noc učila.
Ale už se nebudu zdržovat, protože dneska celé naší třídě teprve došlo, že jsme na tom dost blbě, co se naučené látky týče, takže to dnes odpoledne a večer musíme dohánět.
A tak Vás za mě a Annie prosím:

DRŽTE NÁM PALCE!

A ještě na konec musíme DeŽavý říct, že ikdyž to tak nevypadá sami to tu zvládáme a žádnou pomoc nepotřebujeme. Určitě najdeš blogy, kde někoho shání, protože těch je víc než hafo (hafo = 3, definice našeho matematikáře).
P.S. Jsem strašně moc ráda, že jsem za minulý měsíc přidala aspoň těch 10 článků. Včera jsem to rychle doháněla. :D
Zdraví příšerně nervní (ze zítřejšího dne) S-I-M-S-DAY TEAM!

Info o všem a všech

21. března 2011 v 17:45 | S-i-m-s-day team
Už je nám to trapné, ale zase se omlouváme, že nic nepřidáváme.

Annie:

Poslední dobou absolutně nic nestíhám. Školu, atd. Prostě všechno! Na blog tedy nemám ani pomyšlení. Možná vám přijde že nepíšu komentáře a tak, ale opak je pravdou! :D Na blogy se dostanu skoro každý den, ale jen se tak kouknu kdo co nového přidal a moc se těším až si najdu čas na komixy! :) Postupně je začínám dočítat a dokomentovávat! :D:D
Teď o komixech! Od každého z komixů mám napsaný díl! :) Teď už jde jen o mou lenost, a to abych nahrála fotky a přepsala text! ;)
Potom také bude změna s BDJ! Gor~mu už ten komix nebaví, a já ho tady nechci nechat jen tak 'hnít', a tak jsem se rozhodla že Bláznivého DJ převezmu a trochu ho pozměním. Rozhodně to nebude komix na 20 díl a více, ale udělám tak 10 dílů. Mám už linku příběhu vymyšlenou, jen zapnout sims, pozměnit simíky, kulisy, nafotit, napsat. Zdá se to jednduché, ale není! Chybí mi k tomu jedna věc : ČAS!
To je snad vše co jsem chtěla napsat! :D

Violet:

V poslední době všechno flákám. A když říkám všechno, tak úplně všechno.
Ať se učím, jak se učím, pořád se moje známky jsou čím-dál-tím horší. Hlavně chemie.
Ale to mě netrápí tolik jako soutěž u Ali-shi. Všechno do soutěže jsem udělala už pře 2 týdny, ale dnes jsem zjistila, že jsem místo "ODESLAT EMAIL" dala "Uložit rozepsaný". Takže jsem do soutěže nic neposlala. Strašně mě to mrzí, ale ne kvůli mně - na to jsem už zvyklá, že mám takovou smůlu - , ale vadí mi to kvůli Ali-she, která se na tu soutěž tak těšila. Takže bych se jí chtěla strašně moc omluvit, ikdyž pochybuji, že to stačí. A už vůbec nedoufám, že by sem ještě chtěla někdy přijít.
A co se blogu týče, vůbec nemám náladu něco dělat. A ikdybych chtěla můj bratr chodí ze školy dřív, takže se na počítač nedostanu. Jedině o víkendu a to většinou někam jezdíme. Ale (ne)bojte, časem se to spraví. ;)

Jarní prázdniny 2011

25. února 2011 v 15:00 | Violet + Annie
Jak většina lidí ví, každý má jarní prázdniny jinak. A my je máme příští týden. Co můžete čekat?
Články! Ale přednastavené.
Můžete se těšit na komixy, obrázky a další.

Váš S-I-M-S-DAY TEAM

Ukončení

14. února 2011 v 20:00 | Annie a Violet
Valentýn na S-i-m-s-day
Moc vám děkujeme že jste se přišli podívat na náš Valentýnský program! Snad se vám to tu líbilo..;)

Valentýn 2011

14. února 2011 v 14:30 | Annie
Valentýn na S-i-m-s-day
Jak jistě víte, tak dneska je Valentýn - 14.2.2011. Proto jsme připravily takový krátký Valentýnský program! Já osobně Valentýna neslavím, ale naši simíci třeba slaví! Tak jim dopřejme trochu lásky! :D ;) Tak ať se vám program líbí! :)

Co tu můžete čekat?
14:45 - Valentýnský pár
15:15 - Seznámení s rodinkou
15:45 - 6 pózovačů (pro páry)
16:00 - Obrázky na téma : Máme se rádi
16:15 - Pózovač se srdíčky
16:30 - Valentýn u Simových
17:00 - Nábytek001 (Valentýnský)
17:15 - Obrázky na téma : Focení***
17:30 - Pózovač pro páry
17:45 - Obrázky na téma : Jdem na věc
18:00- Překvapení (1)
18:30 - Překvapení (2)
19:00 - Elizabeth Valentine
20:00 - Ukončení

Jak to se mnou vypadá?

8. ledna 2011 v 8:30 | °*SEren nebo Violet?
Tak! Zdravím Vás milí návštěvníci! Jak to se mnou vypadá? No, tak to se koukněte.:

Aktivita

Skorem nulová. Já vím. Ale snad po vysvědčení a všech zbytečných písemkách se to zlepší.
Ale na blogy chodím! Skoro každé 2 hodiny. :D

Soutěže

Moc mě mrzí, že se nikdo nechce přihlásit do Soutěže O Největšího Blbce. Já vím, že to asi není nejlepší název, ale je to originální soutěž, tak proč se nikdo nehlásí? Že nemáte čas to není výmluva. Přihláška je tu už čtvrt roku a zřejmě bude ještě dlouho, takže máte čas na to se přihlásit. Doufám, že soutěž začne někdy v dubnu, protože dříve začne Blonde, do kterého se můžete také pořád hlásit.

Komixy

No tak s těmi je to dost bledé. O.Ž.I.V.O.T.R.O.N. má konec skoro jistý a Remember me, taky zřejmě nebude.
O.Ž.I.V.O.T.R.O.N. - Důvod je ten, že bratr nechce instalovat na Percyho (notebook) Sims 2 a ikdyby chtěl, stejně nemám všechny datadisky jako před tím. Ty co jsem si od někoho půjčila ani neznám, protože byli půjčené od někoho, co to má půjčené od někoho, co to má půjčené od někoho komu to patří. :D :(
Remember me - S tím bych teoreticky mohla pokračovat, ale nemůžu. Postavy sice mám, ale nefungují kvůli Cestovní horečce, která mi momentálně chybí.
No, to by bylo asi všechno. :)

P.S. Nezapomeňte komentovat komixy! Aktuální díly jsou v menu. ;)
Jó a ještě:
Ať ten kretén, co pořád píše ty SPAMový komentáře přestane! Nebaví nás pořád ty komentáře mazat.

ROK 2010!

31. prosince 2010 v 23:50 | My vši(chni)!
 Tohle je nejspíš určitě poslední článek roku 2010 a tím bychom Vám celý S-i-m-s-day team chtěli poděkovat: že čtete naše články, že píšete komentáře a že k nám vůbec chodíte.
Ohlédnutí za celým rokem 2010:

Za tento půl rok jsme tu měli 364 článků! A to je celkem slušné, tedy myslím.

Červenec
 Tento měsíc začal celý náš blog, byly tu 3 (nové) komixy (Way to heaven + O.Ž.I.V.O.T.R.O.N. + Blázniv DJ)
Srpen
 1. soutěž→ STYLE, začínáme s downloady, máme SB a 2. den ho rušíme :D, nový komix (Remember me)
Září
 Nové malé soutěže, nový komix (Vie), další soutěž→ Největší blbec, nový design
Říjen
 VŮBEC NIC ZAJÍMAVÉHO :D, "Oslava" Halloweenu
Listopad
 Violet má rozbitý počítač, její fotomontáže
Prosinec
 Nový komix (You&You), adventní kalendář, nový design, nová soutěž→ Blonde, Simovi, něco o nás, Silvestrovské ohlédnutí! ;)

(Violet) P.S. Asi jsem Vám to ještě neřekla, ale Greg/Gaston je navždy mrtev! Už se jeho monitor nerozzáří modrou uvítací barvou. :(
Prosím o minutu ticha za Grega/Gastona.
A teď minutu nadšení pro mého Percyho! Nový notebook mojí rodiny (ale stejně bude jenom můj! :D)

1000. fotka v Sims 3

14. listopadu 2010 v 12:00 | °*SEren~/Violet
1000
Fotila jsem Remember me, a potom si prohlížela fotky a najednou koukám, že jsou to obrázky se 4čísli (Screenshot xxxx). Tak jsem se chtěla kouknout, která je ta 1000. a je to fotka Bridgeportu ve dne. Je to celkem sklamání, že to není něco hezčího, ale zas tak strašné to není, nebo je?
Ale to je jedno! A jaký byl váš 1000.obrázek? (pokud jste se k němu dofotili)
P.S. Odpoledne tu můžete čekat 10.díl Remember me - taky moc hezké číslo!
Hezký zbytek neděle přeje

°*SEren~/Violet

Povídání..

12. listopadu 2010 v 7:37 | Annie
0.4
Dnes asi ukončím 2.kolo STYLE..:) A pak ti co nevypadnou budoumuset zaslat co enjdříve fotky..:D Všechny simky jsou moc hezké, a je škoda, že nás nějaká z nich bue msuet opustit!

Je málo okomentované WTH a to už pro vás píšu 14.díl s docela velkými zvraty..:D Tak komentuje 11.díl a SPECIÁL. :)

Vie je taky málo okomentované - takže 3.díl.

A to už vůbec nemluvím o BDJ který okomenotvali jenom dva lidi!


P.S.To je asi vše..:)
P.S.S. Ta fotka je z 3.dílu Vie. Je doupravovaná... Měla nádhernou kvalitu, jenže blog,cz tu kvalitu fotky dost zhoršil..:( :)
 
 

Reklama

Archiv

NAŠE IKONKY: